Ga naar inhoud

Te koop: appartement Berkenlaan 191 7204 EH Zutphen

Eggink Maalderink Garantiemakelaars
Neem contact met mij op

Verkocht

€ 195.000,- k.k.

bied op deze woning

Dit geheel gemoderniseerde appartement op de derde verdieping heeft twee slaapkamers, een moderne badkamer met inloopdouche, een aparte toiletruimte en een prachtige keuken met inbouwapparatuur. Het appartement is te bereiken met de lift en heeft een balkon op het oosten. Parkeren kan voor de deur en het gebouw wordt omringd door groen. Dit is een heerlijke plek om gelijkvloers te wonen!

De Berkenlaan bestaat uit woningen en enkele appartementengebouwen, omringd door brede plantsoenen met hoge bomen. In de straat kun je gratis parkeren en binnen een kilometer bevinden zich meerdere winkelcentra voor de dagelijkse boodschappen. Met vijf minuten fietsen ben je in het centrum van Zutphen en met tien minuten sta je op het station.

Indeling:

Appartementengebouw:
Het appartementengebouw heeft een mooie entree van waaruit je met de trap en lift het appartement op de derde verdieping kunt bereiken. Bij het appartement hoort een berging van op de begane grond.

Appartement:
Loop een klein stukje over de galerij naar de voordeur van dit lichte appartement. In de hal zie je direct dat je niet hoeft te klussen; de wanden en plafonds zijn netjes afgewerkt, alles is geschilderd in lichte kleuren en in bijna het hele appartement ligt laminaat op de vloer.

Links in de hal is de toegang tot de ruim 9 meter diepe woonkamer met lichtinval aan twee zijden en een deur naar het balkon. Doordat de derde slaapkamer aan de woonkamer is toegevoegd, is er meer dan genoeg ruimte om een grote zithoek en een lange eettafel neer te zetten. Vanaf het
eetgedeelte kijk je richting het parkeerterrein met hoge bomen en door de ramen bij het zitgedeelte kijk je naar een brede groenstrook, eveneens met hoge bomen.

Aan de andere zijde van het appartement is de dichte, geheel vernieuwde keuken. De hoogglans wandopstelling heeft veel bergruimte, een dik aanrechtblad en grote tegels op de achterwand. Een inductie kookplaat, afzuigkap, vaatwasser en combi-oven/magnetron zijn ingebouwd. In de keuken is
ruimte voor een grote koelkast en in de berging kan de was-apparatuur staan.

Het appartement heeft twee slaapkamers. Aan de voorzijde is een kamer, ingericht als werk-/studeerkamer. Deze kamer is groot genoeg om in te richten als eenpersoonskamer. Aan de achterzijde is de hoofdslaapkamer met een oppervlakte van 11.5 m². Beide slaapkamers hebben een
inbouwkast.

Vanuit de hal zijn ook de badkamer en toiletruimte te bereiken. De toiletruimte is ingedeeld met een wandcloset en in de badkamer zie je een modern wastafelmeubel en een inloopdouche.

Exterieur:
In de woonkamer is een deur naar het balkon, gesitueerd op het oosten. Hier kijk je richting de groenstrook en de bomensingel langs de Den Elterweg.

Bijzonderheden:
– Kunststof kozijnen, voorzien van isolerende beglazing;
– Verwarming via blokverwarming, warm water via een boiler;
– Geheel gemoderniseerd, instapklaar appartement;
– Gelijkvloers wonen dankzij de lift in het gebouw;
– Voorschot stookkosten € 55, = per maand;
– Servicekosten € 199,- per maand;
– Actieve VvE met een recent Meerjaren Onderhoudsplan (tot en met 2032).

  • 72 m2
  • 2

Kenmerken Berkenlaan 191

Overdracht

Vraagprijs€ 195.000,- k.k.
AanvaardingIn overleg

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte72 m2
Inhoud228 m3

Bouw

SoortGalerijflat
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar1961
Dak typePlat dak
IsolatievormenDubbelglas
EnergielabelE

Indeling

Aantal verdiepingen1
Aantal kamers3
Aantal slaapkamers2
Aantal badkamers1

Maandlasten

Ligging Berkenlaan 191

Voorzieningen

Centraal gelegen informatie over de buurt

Aantal inwoners

In de gemeente

47.340

Leeftijd

in percentages van totaal

Huishoudsamenstelling

in percentages van totaal

43%

20% NL

27%

20% NL

30%

20% NL

Vergelijkbaar woningaanbod