Skip to content

Te koop: woonhuis Asterstraat 92 7004 BW Doetinchem

Eggink Maalderink Garantiemakelaars
Neem contact met mij op

Onder bod

€ 265.000,- k.k.

bied op deze woning
  1. Home>
  2. Woningen>
  3. koop Doetinchem Asterstraat 92

Modern, instapklaar woonhuis met een fijne tuin op het zonnige zuidwesten, gelegen in de jonge woonwijk de Bloemenbuurt. Energielabel A, een prachtige keuken, mooie badkamer en de mogelijkheid voor vier (of zelfs vijf) slaapkamers. Het is nog geen 400 meter naar de dichtstbijzijnde supermarkt, een basisschool, diverse restaurants en winkels waaronder een slijterij, drogist en een bakker. Verder woon je op korte afstand van recreatiegebied ‘De Koekendaal’ en natuurgebied ‘De Zumpe’; perfect voor een wandeling of hardlooptraining. Met 5 minuten rij je op de A18 die aansluit op de A12 richting Arnhem.

Indeling
Begane grond: De woning heeft een brede hal met een hoog raam naast de voordeur en een grijze plavuizenvloer. Onder deze vloer ligt vloerverwarming, net als de rest van de begane grond. Aan de linkerkant is de moderne toiletruimte met een wandcloset en een fonteintje. De woonkamer is meer dan 5.40 meter breed en heeft veel lichtinval door de grote ramen in de achtergevel. Dubbele deuren geven toegang tot de tuin en onder de trap is een handige bergkast. Er is genoeg ruimte voor een zithoek, tv-meubel en een grote eettafel. Voor kookliefhebbers is de keuken een geweldige plek. Je hebt veel berg- en werkruimte, alle benodigde apparatuur (Siemens) is ingebouwd: een inductiekookplaat, afzuigkap, magnetron, oven, koel-/vriescombinatie en een vaatwasser.

Eerste verdieping: Vanaf de overloop zijn twee (voorheen drie) slaapkamers en de badkamer te bereiken. Op de vloer ligt laminaat en een deel van de wanden is voorzien van behang. Aan de achterzijde is de zeer ruime hoofdslaapkamer. Met het plaatsen van een scheidingsmuur kun je hier weer twee (slaap)kamers van maken. Aan de voorzijde is de tweede slaapkamer die nu is ingericht als werkkamer.
De moderne badkamer is ingedeeld met een ligbad, inloopdouche, tweede toilet en een wastafelmeubel. Door het raam valt veel licht naar binnen en de tegels op de wanden en vloer vormen een smaakvol geheel. Onder de donkere vloertegel ligt vloerverwarming.

Tweede verdieping: Via een vaste trap te bereiken zolderkamer met bergruimte in de schuinten van het dak, een dakraam aan de voorzijde en laminaat op de vloer. Bij de cv-ketel is ruimte voor de wasmachine en droger; de rest van deze grote kamer biedt de mogelijkheid om meerdere (slaap)kamers te realiseren.

Exterieur
Vanuit de woonkamer stap je de tuin in, gesitueerd op het zonnige zuidwesten. De tuin is geheel bestraat waardoor je nauwelijks onderhoud hebt. Tegen de achtergevel hangt een elektrisch bedienbare zonwering en in de tuin is verlichting en een buitenkraantje aanwezig. De stenen berging is een prima plek voor de fietsen en via de poort ben je snel met de fiets op weg naar de stad of je werk.

Bijzonderheden
– Energiezuinige woning (volledig geïsoleerd);
– Het buitenschilderwerk op de eerste verdieping is in 2019 gedaan, begane grond wordt dit jaar nog uitgevoerd;
– De ruime ouderslaapkamer is eenvoudig te splitsen in 2 slaapkamers;
– Hardhouten kozijnen en ramen, voorzien van isolatieglas;
– Verwarming en warm water via een HR-ketel (Intergas Kompakt CW4, 2011);
– Vloerverwarming op de begane grond en in de badkamer;
– Energielabel A.

LET OP: Deze woning wordt aangeboden met een VANAF prijs. Biedingen boven de genoemde prijs worden door verkoper serieus in overweging genomen.

  • 117 m2
  • 116 m2
  • 3

Kenmerken Asterstraat 92

Overdracht

Vraagprijs€ 265.000,- k.k.
AanvaardingIn overleg

Oppervlaktes en inhoud

Perceel oppervlakte116 m2
Woonoppervlakte117 m2
Inhoud427 m3

Bouw

SoortEengezinswoning
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar2011
Dak typeZadeldak
IsolatievormenDakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas, Volledig geïsoleerd
EnergielabelA

Indeling

Aantal verdiepingen3
Aantal kamers4
Aantal slaapkamers3
Aantal badkamers1

Maandlasten

Ligging Asterstraat 92

Voorzieningen

Centraal gelegen informatie over de buurt

Aantal inwoners

In de gemeente

57.068

Leeftijd

in percentages van totaal

Huishoudsamenstelling

in percentages van totaal

29%

20% NL

31%

20% NL

41%

20% NL

Vergelijkbaar woningaanbod