Hoofdfoto van Ina Boudier-Bakkerlaan 6
Beschikbaar

Ina Boudier-Bakkerlaan 6 7207 KZ, Zutphen

€ 425.000 k.k.
+46

In het kort

Woonoppervlakte 110m²
Perceel 227m²
Kamers 4
Energie A

Beschrijving

Aan een rustige en kindvriendelijke laan van Leesten gelegen twee onder één kapwoning met 3 slaapkamers, een lichte woonkamer en een ruime garage. Niet alleen de garage, maar ook de oprit biedt parkeergelegenheid op eigen terrein en de achtertuin biedt veel privacy. Op het platte dak liggen 12 zonnepanelen die, net als de HR-ketel, in 2019 zijn geplaatst. Met energielabel A is dit huis klaar voor vele jaren woonplezier in Leesten!

Er zijn meerdere speeltuintjes in de buurt en vlak om de hoek begint De Groene Wig, die eindigt bij het Freulepark. Worden de kinderen groter, dan kunnen ze met de fiets naar de skatebaan. Je kunt ook zelf met de fiets op pad, naar het winkelcentrum met een supermarkt en diverse winkels. Verder zijn er scholen in de wijk, perfect voor een gezin, en ben je met een paar minuten bij het ziekenhuis.

Indeling:
Begane grond:
Staat de auto geparkeerd, op de oprit of in de garage? Hierna loop je naar de overdekte entree met voordeur, die toegang geeft tot de lichte hal. Hier zijn de trapopgang, meterkast en de toiletruimte met fonteintje. In de hal ligt, net als in de woonkamer en keuken, een houten vloer.
De tuingerichte woonkamer met openslaande deuren heeft een breedte van circa 6 meter, perfect voor een speelse indeling met een grote zithoek en een lange eettafel. Vlak naast het eetgedeelte is de open keuken, waar een blauwe wandopstelling staat. Deze keuken heeft een houtlook aanrechtblad en de gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven en koelkast zijn ingebouwd.
Via de oprit en de tuin is de verrassend ruime garage te bereiken. In het platte dak is een lichtkoepel geplaatst en de aanwezigheid van elektra, water en afvoer maakt de garage heel multifunctioneel. Je kunt de auto en de fietsen binnen zetten, waarna er ook nog plek is voor een werkbank om te klussen.

Eerste verdieping:
Het raam in de voorgevel zorgt voor veel lichtinval bij de trap en op de overloop, waar een lichtgrijze laminaatvloer ligt. Aan de achterzijde is de master bedroom, over de hele breedte van het huis, en er zijn nog twee slaapkamers van goed formaat. Het is mogelijk om de master bedroom te splitsen, om een kleedruimte of thuiswerkplek te maken.
De badkamer, met een dubbel raam in de voorgevel, biedt alles wat je nodig hebt. Er is niet alleen een ligbad, maar ook een aparte douche en verder zijn er een toilet, een badmeubel met wastafel en een spiegelkast. Naast de badkamer is een berging, met de HR-ketel en ruimte voor de wasapparatuur.

Tuin:
Deze ruime hoekwoning heeft een keurige voortuin en een ruime achtertuin, waar mooie bomen en overige beplanting de sfeer bepalen. Er is een grote, vierkante vijver gemaakt en het terras biedt een fijne, beschutte plek om buiten te zitten. Erg handig, naast de garage is een pad naar de oprit en de rustige straat.

Bijzonderheden:
- Dak-, gevel- en vloerisolatie;
- Houten kozijnen met isolerende beglazing (HR glas);
- Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2018 (via onderhoudscontract);
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Remeha, 2019, eigendom);
- 12 zonnepanelen van 300 Wp, geplaatst in 2019;
- Circa 9.50 meter lange garage en een oprit;
- Drie slaapkamers;
- Energielabel A

Kenmerken

Prijs per m2
€ 3.863,64
Bouwtype
Twee onder een kapwoning
Bouwjaar
1998
Type dak
Plat dak
Woonruimte
110 m²
Perceeloppervlakte
227 m²
Bruikbare woonoppervlakte
54 m²
Andere binnenruimte
27 m²
Inhoud
473 m³
Kamers
4 kamers
Woonkenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd
Energielabel
A
Einddatum energielabel
20 december 2030
Isolatie
Dakisolatie, Dubbel glas, Hr glas, Muurisolatie, Vloerisolatie en Volledig geisoleerd
Type verwarming
Cv ketel
Type warm water
Cv ketel
Is het een combiketel?
Ja
Brandstof verwarming
Gas
Merk / kenmerk verwarming
Remeha T Zerra Ace CW4
Bouwjaar verwarming
2019
Verwarming in eigendom / huur / lease
Eigendom
Permanent wonen
Ja
Huidige bestemming
Woonruimte
Plaats
Zutphen
Tuin(en)
Achtertuin, Voortuin en Zijtuin
Hoofdtuin
Achtertuin
Positie van de hoofdtuin
Noord
Heeft de hoofdtuin een achterom?
Ja
Hoofdtuin lengte
889 cm
Hoofdtuin breedte
872 cm
Afwerkingsniveau binnen
Goed
Onderhoudsstaat buiten
Goed
Tuinkwaliteit
Normaal
Type garage
Aangebouwd steen en Carport
Aantal garages
1

360 tour

Statistieken van de buurt

Leeftijd van inwoners (%)
Huishoudens
Koop / Huur

In de buurt

Filter op voorzieningen

Zonnewijzer